En Güzel Saç Modelleri, 2014 Gelin Saç Modelleri Ve Erkek Saç Modelleri Sunan özgün Saç Modelleri arşivi. . .

 • Saç Kesim Modelleri

  sac-kesim-modelleriTüm insanlığın ortak konusu olan saçların bakımı rengi yapısı kadar kesimi de hayli önemlidir. Erkeklerin de kadınların da hassasiyet ve titizlik gösterdiği saç kesimi modelleri yıllara göre değişiklik göstermektedir. Her yıl değişen saç trendinde modaya uygunluk göstermek hayli önemli bir hal almıştır. Birbirinden değişik saç kesimleri ile dikkatleri üzerinde toplamak mümkün olduğundan erkekler ve kadınlar bu konuda yarışmaktadır. Farklı imajlar ile karşı cinslerin birbirlerini etkilemeleri mümkün olduğundan son yıllarda çok değişik kesimler ve modeller ortaya çıkmıştır.

  Kadınların uzun saçlarına kıyamayıp sadece şekil ve hacim kazanması için uçlardan katlı kestirmesi klasik bir durum halini almıştır. Katlı saçların hiçbir zaman modası geçmemekle birlikte her yüz tipine de yakışmaktadır. Klasiklikten hoşlanmayan kadınların ise daha modern bir görüntüye ulaşmak için daha kısa modeller tercih etmesi son iki yılın modası haline gelmiştir. Şekil vermesi de kolay olan bu saçlar hem rahat hem de hoş bir görüntü sergilemektedir.

  Erkeklerde de artık çok sık rastladığımız uzun ve düz kesimli saçlar hayli yaygın olmak ile birlikte farklı bir görüntü sergilemektedir. Ancak erkeklerde de klasiklikten vazgeçmeyen kısa saçlı beyler değişik tarzda kesimler ile hoş görüntüler ortaya koymaktadır. Kısa saç her erkeğe yakışır ve kısa saç kesim modelleri arasında her erkek kendi tarzına uygun bir model bulabilir.

  Bir önceki yazımız olan Gelin Saç Modelleri başlıklı makalemizde düğün saç modelleri 2013, gelin başı modelleri ve gelin saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

  Yorumlar

       
    
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Topuz Saç Modelleri
  Topuz Saç Modelleri Ve Yapılışı 2013
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.


  dört × = 4

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>