En Güzel Saç Modelleri, 2014 Gelin Saç Modelleri Ve Erkek Saç Modelleri Sunan özgün Saç Modelleri arşivi. . .

 • Nişan Saç Modelleri

  Evliliğe atılan ilk adım olan nişan genç kızlar için düğün provası olarak görülür ve her yapılan hazırlık titizlik ve hassasiyet içerisinde yürütülür. Nişan kıyafeti seçildikten hemen sonra onu tamamlayacak olan en önemli öğe saç modeline büyük önem gösterilir. Genç kızları böyle özel bir gecede hem çok modern hem de çok şık gösterecek nişan saç modelleri modayla birlikte değişiklik göstermektedir. Ancak farklılığı sevmeyip kendi modasını yaratmak isteyenler için de kıyafete uygun klasik modeller tercih edilebilir.

  nisan-sac-modelleriStraplez bir nişan kıyafetiyle kombin edilecek yandan dağınık bir topuz muhteşem bir görüntüye ulaştırıp abartıdan da kurtaracaktır genç kızları. Ya da düzleştirilmiş bir saça iliştirilecek ufak saç aksesuarları ile farklı tarzlar yakalanabilir. Tek bir yana atılan modeller ile gizemli romantik ve duygusal bir hava oluşturula bilinir. Şekillendiriciler ile önce düzleştirdiğiniz sonra iri dalgalar verdiğiniz saçlarınızı spreyle sabitleyerek çiçekler ya da taşlar takarak sade bir görüntüye ulaşıp tüm dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz.

  Kullanılacak örgü modelleri de farklı bir hava oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Örneğin saçlarınızı yan örüp tek bir tarafa sarkıtabilirsiniz ya da iki yandan örüp ensenizde biriktirdiğiniz saçlarınızla düşük bir topuz yapabilirsiniz. Abartıdan uzak olan bu nişan saç modelleri ile şıklığı zarifliği aynı anda yakalayabilirsiniz. Zevk ve tercihe göre değişebilecek olan bu modeller arasından kendinize uygun olanı seçebilirsiniz.

  Bir önceki yazımız olan Seyrek Saç Modelleri başlıklı makalemizde erkek seyrek saç modelleri, saçları seyrek olanlar saç modelleri ve seyrek saç kesim modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

  Yorumlar

       
    
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.


  × üç = 27

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>