En Güzel Saç Modelleri, 2014 Gelin Saç Modelleri Ve Erkek Saç Modelleri Sunan özgün Saç Modelleri arşivi. . .

 • Beren Saat Saç Modelleri

  beren-saat-sac-modelleri (41)Güzelliği ile oyunculuğu ile dikkatleri kısa sürede üstüne toplayan Beren Saat oynadığı karakterler arasında hiç şüphesiz çıkışı Bihter Ziyagil rolü ile Aşk-ı Memnu’da yakaladı. Kıyafetleri saçları takıları ile attığı her adımda olay olan Beren Saat bu rolle birçok kesimi etkiledi ve herkes onun gibi olmaya başladı.

  Özellikle de saçları ile yeni bir akım başlatan Beren Saat önemli bir idol haline geldi. Kuaförlerde sıkça duyduğumuz ‘Bihter saçı’ tamlaması hala duyulmaktadır. Günlük hayatında da her zaman özenli giyim tarzı ve saçları ile dikkat çeken Beren Saat’in saç stilleri onu sempatik ve doğal kılan en önemli detaylardan biri! Beren Saat sadece rol gereği değil doğallıktan yana olduğu için de saç renginde radikal bir değişime gitmiyor. Öyle görünüyor ki Beren Saat saç modelleri arasında hanımefendiye en çok dalgalı saç modeli yakışıyor. Dalgalı ya da kıvırcık saç modelleri Beren Saat’i daha kadınsı ve dişi bir tarza bürüyor.

  Öte yandan süz ya da topuz saç modelleri ise daha sade çocuksu bir görünüm yaratıyor. Bu nedenden olsa gerek dizilerde genellikle onu daha dişi gösteren dalgalı ya da serbest saç modelleri yapılıyor. Bir dönem saçlarını kısada kullanan Beren Saat onu da kendine yakıştırmayı bilmişti. Rengi ile yapısı ile Beren Saat saç modelleri önümüzdeki yıllarda da modadaki yerini koruyacak gibi görünüyor. 

  Bir önceki yazımız olan 2013’ÜN SAÇ TRENDLERİ başlıklı makalemizde 2013 saç kesim modelleri, 2013 saç modası ve 2013 saç renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

  Yorumlar

       
    
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  ünlü saç modelleri
  2014 Ünlü saç Modelleri
  ünlülerin saç renkleri
  Ünlülerden en güzel saç modelleri ve saç renkleri
  Resim Bulunmamaktadır
  Justin Bieber Saç Modelleri
  Resim Bulunmamaktadır
  Gülben Ergen Saç Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.


  × dokuz = 72

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>