En Güzel Saç Modelleri, 2014 Gelin Saç Modelleri Ve Erkek Saç Modelleri Sunan özgün Saç Modelleri arşivi. . .

 • 2014 Gelin Saçı Modelleri

  Gelinlerin en fazla önem verdikleri konulardan biri de düğün günü için seçecekleri saç modelidir. Saç modeli hem gelinliği tamamlayan hem de gelinin görüntüsünü tamamlayan en önemli parçalar arasında yer almaktadır. Gelin saçı modeline karar verirken, gelinliğin modeline, saç yapısına, rengine uyum sağlayacak bir model seçilmesi en doğrusu olacaktır. 2014 Gelin Saçı Modelleri arasında bu yılın gelinlik modelleri ile uyum içindedir. Nostaljik saçlar bu sezon oldukça öne çıkmaktadır.

  Saç rengi olarak doğal tonların hâkim olduğu modellerde, abartıdan ve gösterişten uzak daha çok natürel bir havada olan topuzlar öne çıkmaktadır. Saçı katılaştıran, parlak ve yağlı bir görünüm veren spreyler bu yıl topuzlarda kullanılmamaktadır. 2014 Gelin Saçı Modelleri içinde örgülerle süslenmiş modeller öne çıkmaktadır. Daha çok ensede biten topuzlar, hafif dağınık havaya sahip modelleri mutlaka denemek gerekmektedir. Gelin saçınıza karar verdiğinizde düğünden önce mutlaka prova etmeniz fikir sahibi olmak açısından çok yararlı olacaktır. Modele karar verdikten sonra kuaförünüzle birlikte ortak bir uygulama yapabilirsiniz.

  Kaynak: www.bakimlikizlar.com/2014-gelin-saci-modelleri.html

  Bir önceki yazımız olan Kıvırcık saçlar ve modelleri başlıklı makalemizde kıvırcık saç bakımı, kıvırcık saç modelleri bayan ve kıvırcık saç modelleri ve yapılışı hakkında bilgiler verilmektedir.

  Yorumlar

       
    
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  2014 gelin saç modelleri
  2014 Gelin Saç Modelleri
  2013-duvak-modelleri-14
  2013 Duvak Modelleri
  Kıvırcık-gelin-başı-modelleri-2014
  2013 – 2014 Gelin Başı Modelleri
  timthumb
  Gelin Saç Modelleri 2014
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.


  üç × = 24

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>